Bizim önceliğimiz insan sağlığıdır

‘Siberian Wellness’ Kurumu 1996 senesinde Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar biz en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altayda yetişen otların benzersiz özelliklerini araştırmalar yatmaktadır. 

Sağlık ürünleri her bütçeye uygun olmalıdır. Bu yüzden biz en önde gelen sistemi seçtik: doğrudan satışlar.

Şirket kurulduğunda biz artık geniş satış pazarına sahip olan tecrübeli ve başarılı bir ağ liderleriydik. Bu yüzden biz ilk kontratları kendimiz yapabileceğimiz bir iş sistem oluşturmak istedik. Geleceği olan ve istikrarlı ve miras edebileceğimiz iş kurabileceğimiz sistemi oluşturmak istedik.

Bizim ilkelerimiz

Pazarlama sistemi açık ve şeffaf. İş yürüttüğü ülkenin ekonomi yasalarına saygılı olmak. ‘Siberian Wellness‘ şirketinde işin ilk basamaklarından bile başarı mümkündür; iyi sonuçlara ulaşan herkese tanınmak, ödül ve destek garanti edilmektir. Şirketin tüm faaliyetleriŞirket danışmanları her yerde her zaman kazabilmelerine yöneliktir. Bu sadece para kazanma değil, aynı zamanda kendine saygı ve kendini geliştirme yolu olan güçlü kaynağının tükenmemesini temenni ediyoruz.

Bizim ilkelerimiz çalıştığını zaman kanıtlamıştır. ‘Siberian Wellness’ kurumunun ürünleri bügün pek çok ülkede ünlü olmaktadır. 20 yıldır bizim danışmanlarımız Rusya’da, Ukrayna’da, Kazakistan’da, Belarus’da, Moldova’da, Tacikistan’da, Kırgızistan’da, Azerbaycan’da başarılı iş yürütmekteler. Almanya, Polonya’da, Bulgaristan’da, Çek Cumhuriyetinde, İspanya’da, Sırbistan’da, Türkiye’den, ABD’ de, Meksika’da, Vietnam’da ve Moğolistan’da temsilcilikleri açılmıştır. Ürünlerin teslimatlı alışverişleri online olarak 46’tan fazla ülkeden gerçekleştirilebilir.

‘Siberian Wellness’ Size sağlık ve bol kazançlar teklif etmektedir. Bizim etkin sağlık ürünlerimiz ile sağlıklı olun ve bizim ile iş kurma sayısında bol kazançlı çıkın. Bizim ürünlerimiz ve eşsiz iş teknolojileri etkin olduklarını kanıtlamıştır ve binlerce insanı sağlığına ve geleceklerinde mali güvenliğe kavuşturmuştur.